Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz Onuruna İftar Programı Düzenlendi
 
İlçe Kaymakamımız Sayın Emre DÜNDAR, Ramazan ayı vesilesiyle şehit yakınları ve gazilerimiz onuruna İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde iftar verdi.       

İftar davetine; Belediye Başkanımız Sayın Remzi TORUN, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet İLDENİZ, İlçe Emniyet Amiri H. Celal BOZKURT, Ak Parti İlçe Başkanı Yakup TORUN, Yazı İşleri Müdürü Aydın SAĞIR, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yakup YALMAN, diğer protokol üyeleri, şehitlerimizin yakınları ile gazilerimiz ve yakınları katıldı.        
İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde düzenlenen iftar yemeği öncesi Kaymakamımız Sayın Emre DÜNDAR ve Belediye Başkanımız Sayın Remzi TORUN, şehit ve gazi yakınlarıyla bir süre sohbet etti ve sorunlarını dinledi.

Aziz vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitleri rahmet ve şükranla andığını ifade eden Kaymakamımız Sayın Emre DÜNDAR; "Şehit yakınlarımız ve gazilerimiz milletimizin birer emanetleridir. Bizler yöneticiler olarak, şehit yakınlarımız ve gazilerimiz ile birlikte olmaya ve onları her daim koruyup kollamaya devam edeceğiz." dedi.        

Bu vesileyle iftar yemeğimize katılan ve bizi yalnız bırakmayan kıymetli şehit ailelerine ve gazilerimize teşekkür eden Kaymakamımız Sayın Emre DÜNDAR, şehitlerimiz ile ebediyete intikal etmiş tüm gazilerimizi rahmetle anarken, şehit yakınlarımız ile hayatta olan gazilerimize de Allah'tan sağlıklı ve uzun ömürler dileyerek, iftar sonrası konuklarını kapıda uğurladı.